Produse
Produse
Newsletter ALGERNON

Ramai la curent cu noutatile Algernon abonandu-te la newsletterul nostru.

Contact

 

ALGERNON IMPEX S.R.L.

DEPARTAMENT VANZARI SI DEPOZIT:
Sos. Berceni nr. 8, sector 4, cod postal 041914 (langa benzinaria OMV, in incinta fostei intreprinderi de Tehnica Medicala).
Tel fix: 021 332 3152;
Tel mobil: +40 729 037 990 / +40 722 310 169 / +40 799 932 138 / +40 727 290 699 / +40 723 647 116;
Fax: 021 332 7397;
E-mail: comenzi@algernon.ro.

DEPARTAMENT GRAFICA:
Servicii de laminare, personalizare de textile prin transfer termic, decupari, inscriptionari, design etc.
Sos. Berceni nr. 8, sector 4 (langa benzinaria OMV, in incinta fostei intreprinderi de Tehnica Medicala).

Tel fix: 021 320 1496 / 021 320 1497;
Tel mobil: 
+40 725.351.530;
Fax: 
021 334 7422;
E-mail:
grafica@algernon.ro.

 

Sediul social: Soseaua Berceni nr. 8, Sector 4, Bucuresti;
Cod postal: 041914
Nr. Reg. Com.: J40/24492/25.10.1993;
C.I.F.: RO 4900080;
Capital subscris varsat: 1.000 RON;

Banci:
Banca UNICREDIT – ROSETTI
IBAN: RO81 BACX 0000 0009 8581 5000

Banca BRD -GSG Ag. GARA DE NORD
IBAN : RO60 BRDE 410S V352 2513 4100

Trezoreria Mun. Bucuresti
IBAN: RO36TREZ7005069XXX002524

Algernon nu aplica TVA la incasare. 

Consilieri Algernon

Anca Bibescu
Consilier folii print
Telefon: +40 736 000 370
Email: anca.bibescu@algernon.ro

Andreea Bornea
Consilier folii pentru termotransfer
Telefon: +40 736 660 258
Email: andreea.bornea@algernon.ro

Cristina Mihalache
Consilier printuri formate mici si canvasuri
Telefon: +40 725 893 517
Email: cristina.mihalache@algernon.ro

Lavinia Andreea Mitrache
Consilier benzi si folii reflectorizante
Telefon: +40 799 922 083
Email: folii-reflectorizante@algernon.ro

Alexandru Mitrus
Consilier benzi dublu adezive, folii si benzi magnetice
Telefon: +40 736 000 371
Email: alexandru.mitrus@algernon.ro

Bogdan Boca
Consilier zona Ardeal si Banat
Telefon: +40 722 341 927
Email: bogdan.boca@algernon.ro

Cristi Cretu
Consilier folii suprafete vitrate
Telefon: +40 736 660 260
Email: cristi.cretu@algernon.ro

Departament comercial
Reprezentanti comerciali
Telefon: +40 213 323 152
Email: comenzi@algernon.ro